Всеукраинская ассоциация работников похоронных организаций Региональное представительство по Донецкой области

8 (062) 382-63-01

8 (050) 885-88-81 (опт)

8 (071) 373-54-47 (опт)

8 (050) 328-19-10 (салон)

8 (071) 323-10-99 (салон)

10.09.2009

Закону України "Про поховання та похоронну справу"

Количество просмотров: 1631

Порядок поховання на території України громадянина,померлого на території іноземної держави:
 
1. Цей  Порядок  регламентує  проведення  поховання одинокого громадянина або громадянина, від поховання якого відмовилися рідні (далі - громадянин), що помер на території іноземної держави.
 
2. Поховання  громадянина,  що  помер  на території іноземної держави, здійснюється за наявності письмового  волевиявлення  про поховання  його  тіла  в  Україні,  посвідченого  належним чином у відповідній іноземній державі.
 
3. Для організації майбутнього поховання громадянин  письмово звертається до відповідної сільської,  селищної,  міської ради, на території  якої  він  бажає,  щоб  його  тіло  після  смерті  було поховане, з проханням дати згоду на проведення такого поховання.
 
Після отримання  згоди  відповідної ради та визначення особи, яка дає згоду на перевезення тіла до місця поховання, оформляється письмове  волевиявлення  громадянина  про  майбутнє поховання його тіла в конкретному населеному пункті України.

Для поховання  (підпоховання)   тіла   померлого   на   місці родинного  поховання  необхідна  письмова  згода на це користувача місця родинного поховання,  посвідчена відповідно до законодавства України.
 
4. Виконавець   волевиявлення  або  особа,  що  діє  за  його дорученням, повідомляє відповідну сільську, селищну та міську раду про смерть громадянина,  на поховання якого видана згода ради,  та дату доставлення тіла померлого до населеного пункту.
 
Сільська, селищна,  міська  рада  приймає  рішення   стосовно строку  та  місця  проведення поховання,  визначає перелік послуг, необхідних для  його  проведення,  та  доручає  ритуальній  службі здійснити поховання.
 
5. Тіло   померлого  може  перевозитися  до  місця  поховання будь-яким видом транспорту за умови,  що строк такого перевезення, організації  та  проведення  поховання  не  перевищує  5 діб після смерті громадянина.
 
У разі перевезення та  поховання  урни  з  прахом  (останків) померлого строк проведення поховання не обмежується.
 
У разі  перевезення  залізничним,  водним чи авіаційним видом транспорту тіло померлого попередньо бальзамується і поміщається в металеву   герметичну   труну,   яка  обов'язково  упаковується  в дерев'яний ящик для транспортування у багажному відділенні.
 
Труна з тілом померлого (урна  з  прахом),  що  переміщується через державний кордон України,  опечатується компетентним органом іноземної держави,  на території якої помер громадянин, відповідно до міжнародних норм та правил щодо транспортування тіла померлого.
 
6. Під  час переміщення тіла померлого через державний кордон України особа,  яка супроводжує тіло померлого, пред'являє митному органові такі документи:
- свідоцтво про смерть або інший документ,  що підтверджує факт смерті, виданий компетентним органом іноземної держави;

- довідку про те,  що в тілі померлого та труні (урні з прахом) немає  вкладень,  переміщення  яких через державний кордон України забороняється,  видану компетентним органом  іноземної  держави  і легалізовану  консульською  чи  дипломатичною установою України за кордоном.
 
Перевезення тіла померлого територією України здійснюється  з дотриманням вимог санітарного законодавства України.
 
7. Фінансування  витрат  на перевезення тіла від місця смерті до місця поховання забезпечує виконавець волевиявлення або  особа, що діє за його дорученням.

Фінансування витрат,  пов'язаних  з  похованням та утриманням місця  поховання,  здійснюється  за  рахунок  коштів  відповідного місцевого бюджету.
 
8. Документи,  що  подаються  для  організації  та проведення поховання, оформляються українською мовою.» все новости

Ваша корзина

Товаров

0 шт.

На сумму

0 руб.

Наши новости

22.07.2020
Надгробные плиты с 48-дюймовыми экранами

Компания из Словении Bioenergija разработала первые в мире надгробные

21.07.2020

                                       

Все новости
Создание сайта:на базе CMS MySyte.
© 2009-2014 Похоронная служба "Реквием"